Strona Główna / Honorata

Honorata

Skontaktuj się z nami

HONORATA

Dom Opieki

ul. Główna 31
41-503 Chorzów Maciejkowice

+48 22 888 59 13

Poprawiamy jakość życia

Naszym celem jest przywracanie aktywności i poprawa jakości życia osób wymagających opieki lekarskiej, rehabilitacji i długoterminowej pielęgnacji. Dlatego już na początku staramy się dobrze poznać potrzeby każdego mieszkańca, by dobrać indywidualny plan opieki i terapii. Chcemy by nasi podopieczni cieszyli się jak najdłużej sprawnością fizyczną i intelektualną, dlatego organizujemy zajęcia indywidualne, grupowe i wydarzenia kulturalno-artystyczne.

Naszym atutem jest personel

Zatrudniamy zespół lekarzy, pielęgniarek, opiekunów i terapeutów specjalizujących się w opiece nad seniorem. Systematycznie się szkolimy i podnosimy kwalifikacje, korzystając ze sprawdzonych rozwiązań i standardów międzynarodowej Grupy ORPEA.

Bezpiecznie i komfortowo

Dom Opieki HONORATA znajduje się w Chorzowie, w dzielnicy Maciejkowice, w pobliżu ośrodka rezerwatu przyrody Żabie Doły. Nasi podopieczni mieszkają w komfortowych pokojach z łazienką. W budynku zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które ułatwiają poruszanie się osobom starszym i z niepełnosprawnościami. Wysokiej klasy sprzęt fizjoterapautyczny umożliwia efektywną rehabilitację i pomaga odzyskać lub wydłużyć okres sprawności.

Kontakt

Dom Opieki HONORATA
ul. Główna 31
41-503 Chorzów Maciejkowice
Skontaktuj się z nami:
telefon: +48 22 888 59 13
email: honorata@orpea.pl

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz. Skontaktuje się z Tobą Zespół Obsługi Klienta.