Strona Główna / Rezydencja na Dyrekcyjnej

Rezydencja na Dyrekcyjnej

Zapraszamy na BEZPŁATNY WARSZTAT DLA OPIEKUNÓW - w sobotę 28 marca - ZAPISY telefoniczne: +48 71 311 11 88

Skontaktuj się z nami

Rezydencja na Dyrekcyjnej

Rezydencja

ul. Dyrekcyjna 5‑7
50-528 Wrocław

+48 71 311 11 88

USŁUGI

Komfort i bezpieczeństwo

Tworzymy dom, którego filarami są poczucie bezpieczeństwa, troska oraz jakość. Otaczamy mieszkańców profesjonalną i kompleksową opieką – w ciepłym i przyjaznym środowisku, w atmosferze wzajemnego szacunku i należytej uwagi. Wierzymy, że seniorzy znajdują u nas najlepsze warunki do poprawy, a następnie utrzymania najwyższego standardu jakości życia, m.in. dzięki aktywizacji i uczestniczeniu w życiu społecznym. Zachęcamy rodziny naszych podopiecznych do jak najczęstszych odwiedzin i udziału w życiu oraz terapii seniorów. Prowadzimy działania edukacyjne w zakresie istoty chorób demencyjnych oraz wieku senioralnego i specjalnych potrzeb, które mu towarzyszą.

Troska i zaufanie

Nasi pracownicy - lekarze, pielęgniarki, opiekunowie, terapeuci - respektują indywidualne potrzeby mieszkańców. Pomagają w codziennym funkcjonowaniu i przezwyciężaniu wszelkich trudności. Swoją pracę opierają na szacunku dla kwestii ważnych dla podopiecznych, poszanowaniu ich godności, indywidualności i potrzeby samorealizacji. Poprzez oferowanie różnych form aktywności i zachęcanie do jej podejmowania udaje im się skutecznie spowolniać lub hamować rozwój choroby czy niepełnosprawności. Zespół Rezydencji Na Dyrekcyjnej stwarza przyjazne środowisko, w którym seniorzy czują się komfortowo i bezpiecznie.

Opieka szyta na miarę

Rezydencja Na Dyrekcyjnej dzieli się na niezależne od siebie części: Mieszkania dla Seniorów oraz Dom Opieki z rozbudowanym Centrum Alzheimera. Dla komfortu mieszkańców wszystkie części działają w obrębie jednego kampusu, ale do każdej prowadzi osobne wejście. Mieszkania ze wsparciem medycznym to komfortowo wyposażone apartamenty z aneksem kuchennym i łazienką, których mieszkańcy mogą skorzystać - w razie potrzeby - ze wsparcia medycznego oraz pomocy w czynnościach dnia codziennego. Wszyscy podopieczni mogą korzystać z zajęć aktywizujących, terapii zajęciowej oraz uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych i artystycznych.

Wirtualny spacer

Kontakt

Rezydencja Na Dyrekcyjnej
ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław
Skontaktuj się z nami:
telefon: +48 71 311 11 88
email: nadyrekcyjnej@orpea.pl

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz. Skontaktuje się z Tobą Zespół Obsługi Klienta.

Pole obowiązkowe
Pole nieobowiązkowe