Strona Główna / Rezydencja DĄBRÓWKA – najnowszy Dom opieki Grupy ORPEA

Rezydencja DĄBRÓWKA – najnowszy Dom opieki Grupy ORPEA

ZAPRASZAMY na BEZPŁATNY WARSZTAT DLA OPIEKUNÓW - 29 lutego (sobota) godz. 10.00 - ZAPISY telefoniczne: 22 888 59 18

Skontaktuj się z nami

Dąbrówka

Rezydencja

ul. Czeremchowa 40F
03-159 Warszawa (Białołęka)

+48 22 888 59 18

USŁUGI

Opieka na wysokim poziomie

W Rezydencji DĄBRÓWKA zapewniamy najwyższe standardy opieki i terapii wypracowane przez ponad 17 lat działalności w opiece długoterminowej oraz oparte na sprawdzonych rozwiązaniach największej w Europie sieci domów opieki i klinik ORPEA. Wykwalifikowany zespół pielęgniarsko-opiekuńczy zapewnia profesjonalną opiekę przez całą dobę, tworząc jednocześnie atmosferę domowego ciepła, szacunku i życzliwości

Dbałość o więzi rodzinne

Zależy nam na tym, by nasi mieszkańcy czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie, dlatego zachęcamy ich rodziny i przyjaciół do częstych odwiedzin. Z myślą o spotkaniach z najbliższymi przygotowaliśmy przytulne przestrzenie wspólne (m.in. jadalnia, biblioteka, dwa ogrody), gdzie można spędzać czas w towarzystwie innych pensjonariuszy i rodziną. Zapewniamy też duży parking i dostęp do internetu.

Bezpieczeństwo i wygoda

Rezydencja DĄBRÓWKA to nasz nowy Dom Opieki, bez barier architektonicznych, w wysokim standardzie wykończenia, położony na terenie dużej, ogrodzonej działki z bezpośrednim wyjściem do lasu. Szeroka oferta pokoi i apartamentów z łazienką i telewizorem, zaprojektowanych specjalnie dla seniorów, z dużymi przeszkleniami i ładnym widokiem gwarantują komfort i poczucie bezpieczeństwa. Nowoczesne zaplecze rehabilitacyjne umożliwia usprawnianie seniorów, by jak najdłużej mogli się cieszyć samodzielnością.

Wirtualny spacer

Kontakt

Rezydencja Dąbrówka
Ul. Czeremchowa 40F
Warszawa (Białołęka)
Dojazd
autobusami: 511, 723, 731, 741;
przystanek Poetów (przy ul. Modlińskiej)
Skontaktuj się z nami:
telefon: +48 22 888 59 18
email: dabrowka@orpea.pl

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz. Skontaktuje się z Tobą Zespół Obsługi Klienta.

Pole obowiązkowe
Pole nieobowiązkowe