Strona Główna / Ostoya

Ostoya

Uprzejmie informujemy o uruchomieniu numeru do kontaktu dla rodzin i przyjaciół mieszkańców naszego Domu: + 48 882 748 674
Zapraszamy do obejrzenia naszego Domu podczas wirtualnego spaceru (dostępny poniżej) oraz na nasz kanał na YouTube

Skontaktuj się z nami

Ostoya

Dom Opieki

ul. Kręta 31
05-082 Stare Babice

+48 22 888 59 14

USŁUGI

Ikona

Komfort i bezpieczeństwo

Nasz dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie osób starszych. W budynku znajdują się dwa przestronne pomieszczenia wspólne, które idealnie nadają się do organizacji różnego rodzaju aktywności kulturalno-społecznych. To miejsce spotkań z najbliższymi, rozmów, wypoczynku w trakcie lektury książek i gazet albo oglądania telewizji, a także aktywnego spędzania wolnego czasu podczas organizowanych warsztatów, seansów filmowych czy występów muzycznych. Dom posiada również kaplicę.

Ikona

Profesjonalna opieka

Podstawą oferowanych przez nas usług jest profesjonalny personel, posiadający odpowiednie kwalifikacje do opieki nad osobami starszymi. Naszą misją jest zapewnienie osobom starszym pełnowymiarowej i profesjonalnej opieki pielęgniarsko-opiekuńczej. Rodziny naszych podopiecznych mogą być pewne, że ich bliscy są bezpieczni i szczęśliwi. Unikalną cechą naszego domu jest połączenie zaangażowania pielęgniarek, opiekunek i fizjoterapeutów z ciepłą, rodzinną atmosferą.

Ikona

Zalety lokalizacji

Dom Opieki OSTOYA w Starych Babicach to elegancki, przytulny i rodzinny budynek, zlokalizowany w odległości ok. 15 km od Warszawy, nieopodal Puszczy Kampinoskiej. Tereny zielone i niska zabudowa (domy jednorodzinne) wokół sprzyjają dobremu samopoczuciu mieszkańców, a wypoczynek w ogrodzie działa wyciszająco i kojąco.

Galeria

Wirtualny spacer

Kontakt

Dom Opieki OSTOYA
ul. Kręta 31
05-082 Stare Babice
Skontaktuj się z nami:
telefon:
+48 22 888 59 14
e-mail:
ostoya@orpea.pl

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz. Skontaktuje się z Tobą Zespół Obsługi Klienta.

Pole obowiązkowe
Pole nieobowiązkowe