Strona Główna / opinie
x
Rodziny mieszkańców Rezydencji Na Dyrekcyjnej
x
Pani Krystyna
x
Siostra Franciszka

Szekspir miał rację, gdy pisał, że rozstanie jest jednocześnie słodkie i bolesne. Właśnie tak się czuję opuszczając KONSTANCJĘ. Z całą pewnością będę uszczęśliwiona mogąc powrócić do mojej rodziny i przyjaciół w USA, jednakże będę tęsknić za KONSTANCJĄ i za Polską, gdzie spędziłam okres rekonwalescencji i doświadczyłam od Was miłego i ciepłego przyjęcia. Jestem wdzięczna całemu personelowi – lekarzom, pielęgniarkom, rehabilitantom, wszystkim pracownikom. Gratuluję Wam zawodowych osiągnięć, współpracy z pacjentami i ze sobą nawzajem! Wszyscy byliście dla mnie darem, o którym nie zapomnę.

 

x

Serdecznie dziękuję za ponad 2-letnią opiekę nad moją Mamą Walentyną. Szczególnie chcę podziękować wszystkim pielęgniarkom i opiekunkom za wzorową i pełną kompetencji pracę. Mimo tak ciężkiej pracy i trudnych sytuacji potrafiłyście okazać dużo uśmiechu i serca swoim podopiecznym i rodzinom.

Wdzięczna córka
x

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za opiekę nad moją Mamą w ostatnich miesiącach Jej życia. Moja Mama była chora na SLA i przebywała w Waszym Dom Opieki KONSTANCJA. Była pod fachową i troskliwą opieką, co przy tej chorobie jest bardzo ważne. Sami nie bylibyśmy w stanie zapewnić Jej takiego poczucia bezpieczeństwa, bowiem w tak strasznej chorobie pacjent nie mogąc niczym ruszać, ani samodzielnie oddychać, zdany jest całkowicie na opiekunów i dobry sprzęt (m.in. respirator). W czasie tych kilkunastu miesięcy Mama nieraz dawała wyraz swojemu zadowoleniu z opieki, sprawowanej przez Wasz personel. Jestem przekonana, że w sytuacji tak bezradnych osób, jak chorzy na SLA działalność takiej Kliniki jak Wasza jest nie do przecenienia. Jeszcze raz proszę przyjąć moje podziękowanie dla kierownictwa Kliniki oraz wszystkich osób, które opiekowały się troskliwie moją Mamą.

Pan Stanisław
x
PANI EWA OŚRODEK OSTROWIA

Miałam możliwość rozpoczęcia leczenia w szpitalu, jednak wraz z moimi bliskimi podjęliśmy decyzję o znalezieniu lepszego ośrodka. Zależało nam na jak najlepszym poziomie opieki i skutecznej rehabilitacji. O firmie MEDI-system dowiedzieliśmy się od członków rodziny, więcej informacji dostarczyła nam strona internetowa. Mimo, że Ośrodek jest oddalony od mojego miejsca zamieszkania, uważam nasz wybór za doskonały. Najważniejsze, że trafiłam pod opiekę specjalistów, którzy robią wszystko bym wróciła do sprawności.