Strona Główna / opinie
x
Pani Irena
MAZOWIA zlokalizowana jest w znakomitym miejscu, z dobrym dojazdem środkami komunikacji miejskiej. Ale to nie jedyna  zaleta tej kliniki rehabilitacyjnej. Niewątpliwie najmocniejszą stroną są ludzie, którzy tam pracują, cały personel, od „góry do dołu”, zarówno w przenośni jak i dosłownie. Dyrektor prowadzący placówkę, to nie jest osoba, która siedzi za biurkiem i wygrzewa fotel. To człowiek, którego można spotkać o każdej porze w każdym miejscu placówki, bo jest osobiście zaangażowany we wszystko, co się tam dzieje w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zawsze znajduje czas na rozmowę z rodzinami pacjentów i na szukanie optymalnych rozwiązań w opiece nad potencjalnymi przyszłymi pacjentami. Co w czasach kryzysu w służbie zdrowia, a zwłaszcza w sektorze usług dla pacjentów geriatrycznych, jest godne podziwu. Palcówka organizuje bezpłatne warsztaty dla rodzin pacjentów, dzięki którym rodzina może się oswoić z opieką na chorym w domu. A cała ekipa rehabilitantów jest niesamowita, ja mam bardzo dobre zdanie o pracy Pani Agnieszki i Pana Piotra, bo to oni najwięcej czasu spędzili z moją Babcią, ale na nikogo nie mogłabym tu złego słowa powiedzieć. Stanowczo polecam to miejsce.
x
Pan Stefan

Na przełomie czerwca/lipca bieżącego roku, po przebytym i wyleczonym szpitalnie ostrym zapaleniu płuc, mój 86-letni brat trafił do Rezydencji Na Dyrekcyjnej. Zalecenia lekarskie wskazywały bowiem na konieczność zapewnienia mu 24-godzinnej opieki w pełnym wymiarze. Po trzech miesiącach jego pobytu w tej placówce mogę stwierdzić, że poziom świadczonych usług zasługuje na najwyższą ocenę. Personel opiekuńczy, pielęgniarski, rehabilitacyjny i lekarski to osoby wykonujące swoją pracę niezwykle sumiennie, z olbrzymim zaangażowaniem i sercem, obdarzający swych podopiecznych empatią i życzliwością. Panuje tu atmosfera życzliwości i pełnego zrozumienia dla pensjonariuszy, czystość widoczna jest na każdym kroku. Posiłki są przygotowywane z uwzględnieniem diety niezbędnej dla osób w podeszłym wieku i podawane punktualnie i z niezbędną pomocą dla osób wymagających karmienia.

x
Pani Olga

Bardzo dziękuję personelowi OSTROWII za troskliwe podejście do pacjentów. Dokonali Państwo cudu – moja mama już nie liczy dni, kiedy skończą się 3 tygodnie rehabilitacji – minimum, które ma u Was spędzić – lecz mówi, że widzi zmiany na lepsze i że chętnie spędzi w OSTROWII 6 tygodni 🙂

 

x
Pani Martyna
Jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji w OSTROWII. Personel jest bardzo sympatyczny i doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków. Bardzo polecam terapię u Pana Macieja, ponieważ z sercem podchodzi do swojego pacjenta oraz sumiennie prowadzi zajęcia, po których szybko widać rezultaty.
x
Pan Robert
Piszę opinię z pozycji pacjenta. Przebywałem w Klinice rehabilitacyjnej MAZOWIA przez 5 tygodni po udarze mózgu z niedowładem lewostronnym. Wyszedłem stąd zdrowy i w pełni sprawny. Zawdzięczam to nie tylko sobie, ale przede wszystkim personelowi Kliniki (od pań opiekunek począwszy do personelu lekarskiego). Codzienny uśmiech, dobre słowo, motywacja do działania i mega fachowa terapia. Pozdrawiam wszystkich gorąco. Robert Mączyński
P.S. Codziennie ćwiczę i w dalszym ciągu nie palę 🙂
x
Pani Zofia
Super miejsce. Podczas pobytu mojej mamy w Klinice rehabilitacyjnej MAZOWIA widziałam jak rehabilitanci, pielęgniarki i opiekunki bardzo się starały. Z uśmiechem, sercem i życzliwością pomagały mamie i innym pacjentom. Dziękuje za przywrócenie mamie sprawności i możliwości poruszania się. Dziękuję również za możliwość udziału w warsztatach dla opiekunów, gdzie nauczyłam się, jak zapewnić właściwą opiekę i dalsze usprawnianie mamy w domu.