Strona Główna / opinie
x
Pani Elżbieta z rodziną

Moja Mama jest mieszkanką Domu opieki OSTROWIA. Mimo, że mieszkam w Szwecji, mam na bieżąco wieści o stanie zdrowia i samopoczuciu Mamy dzięki mojemu bratu i bratowej, którzy z zaangażowaniem i regularnie kontaktują się z państwem. Piszę nie z prośbą o informacje, piszę, ponieważ chciałabym tą drogą przekazać wyrazy wdzięczności i podziękować całemu zespołowi za profesjonalną i oddaną opiekę nad wszystkimi mieszkańcami. Mój brat, bratowa i ja, kiedy jestem u Mamy w odwiedzinach, widzimy zawsze zaangażowanie, życzliwość, empatię i bezinteresowność personelu. Zdajemy sobie sprawę jak ciężką i odpowiedzialną macie Państwo pracę, szczególnie teraz – w tym trudnym dla nas wszystkich czasie izolacji i niepokoju. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ofiarną opiekę nad naszymi bliskimi.

Pragnę złożyć w imieniu własnym i całej mojej rodziny życzenia wszelkiej pomyślności i dużo satysfakcji z pracy na co dzień, uśmiechu podopiecznych i sukcesów zawodowych.

I na koniec życzę nam wszystkim jak najszybszego pokonania epidemii, żebyśmy znów mogli się spotkać. Żeby znów było możliwe uściśniecie dłoni w podziękowaniu za Państwa trud.

Z wyrazami głębokiego szacunku

Elżbieta z rodziną

x
Wdzięczna rodzina

Pragnę bardzo serdecznie podziękować dyrekcji i wszystkim pracownikom za opiekę nad moim Ojcem. Życzę również wszystkim zdrowia, wytrwałości, cierpliwości w tym bardzo trudnym okresie pandemii. Moje specjalne podziękowania kieruje do fizjoterapeuty Pana Grzegorza. Jego profesjonalizm, oddanie pacjentom, nadzwyczajna cierpliwość, komunikatywność są prawie niespotykane. Jego ciężka praca nad moim Ojcem daje już nieoczekiwane początkowo efekty. Uprzejmie proszę o przekazanie Mu podziękowań. Jak Pani Dyrektor wie jestem w naprawdę ciężkiej sytuacji: nie mogę przylecieć do Polski, ponieważ granica jest zamknięta, moja Mama prawie nie chodzi; ma pomoc, ale tylko na kilka godzin, nie mam już żadnych krewnych. Dlaczego o tym mówię? Żeby jeszcze raz podkreślić, jak ważna dla mnie jest opieka nad Ojcem w Waszym ośrodku.

Życzę zdrowia oraz dużo sił!

Ewa oraz Piotr i Janina

x
Pan Jan

Dom opieki/Klinika rehabilitacyjna OSTROWIA to fachowy i uprzejmy personel, szczególnie pani dyrektor, która umie słuchać i pomaga w potrzebie.

x
Pani Katarzyna
Szczerze polecam Klinikę rehabilitacyjną MARIANNA. Bardzo mili i kompetentni pracownicy. Po zakończonej rehabilitacji doradzają jakie ćwiczenia można wykonywać w domu . Sale czyste, zadbane, pracownicy oddani w 100% pacjentowi. Jeśli będę miała konieczność chodzić na rehabilitację, to tylko tam. Polecam!
x
Pani Dorota
Pragnę podziękować Klinice rehabilitacyjnej MAZOWIA w Warszawie przy ul. Mazowieckiej 6/8. Przez okres od 12 listopada 2019 r. do 14 stycznia 2020 r. przebywałam na rehabilitacji po udarze mózgu. Otoczono mnie profesjonalną i życzliwą opieką lekarzy i rehabilitantów. Dzięki fachowej organizacji procesu leczenia i rehabilitacji wróciłam do zdrowia i pełnego funkcjonowania. Bardzo dziękuję mojej Pani Doktor Marcie Mieciek-Leńskiej za czułą opiekę nade mną oraz mojej rehabilitantce Pani Oli za fachowe umiejętności rehabilitacyjne przy leczeniu mojego schorzenia. Ponadto cały personel tegoż Ośrodka zasługuje na podziękowanie, które składam z wyrazami szacunku i uznania.
x
Pan Jan

Od miesiąca moja Mama jest Pensjonariuszką Waszego Domu opieki HONORATA. Poprzez liczne wizyty, stał się on po części także moim domem, przynajmniej miejscem mi bliskim. Podczas pobytu w Waszym domu, moja Mama, którą opiekowałem się dotychczas z troską i synowskim staraniem, wreszcie odzyskała spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jestem bardzo wdzięczny nie tylko za profesjonalną opiekę, ale przede wszystkim za empatię i podmiotowe traktowanie mieszkańców. Uważam, że opieka pozostaje na najwyższym poziomie, a obsługa jest profesjonalna, troskliwa i zaangażowana. Życzę mojej Mamie i sobie, abyśmy mogli jeszcze przez długi czas korzystać z pobytu w Domu opieki HONORATA, zaś całemu Personelowi, wytrwałości i pogody w wykonywaniu trudnej misji.