Strona Główna / Opieka / Lista domów opieki

Lista domów opieki

Zakres usług

Wybierz usługę

Województwo

Wybierz województwo
Domy opieki

Święta Jadwiga

Rezydencja

ul. Pułaskiego 4
50-446 Wrocław
jadwiga@orpea.pl

Oferowane usługi

Opieka całodobowa Opieka krótkoterminowa Opieka nad chorym w stanie ciężkim
Domy opieki

Marianna

DOM OPIEKI

Trasa Lubelska 13
05-462 Majdan gm. Wiązowna
marianna@orpea.pl

Oferowane usługi

Opieka całodobowa Opieka krótkoterminowa Opieka nad chorym w stanie ciężkim
Domy opieki

Antonina

Rezydencja

ul. Czajewicza 23A
05-500 Piaseczno
antonina@orpea.pl

Oferowane usługi

Opieka całodobowa Opieka krótkoterminowa Opieka nad chorym w stanie ciężkim Senior z chorobą Alzheimera
Domy opieki

HONORATA

Dom Opieki

ul. Główna 31
41-503 Chorzów Maciejkowice
honorata@orpea.pl

Oferowane usługi

Opieka całodobowa Opieka krótkoterminowa Opieka nad chorym w stanie ciężkim Rehabilitacja ortopedyczna Rehabilitacja po COVID-19 Rehabilitacja po udarze Senior z chorobą Alzheimera
Domy opieki

Dąbrówka

Rezydencja

ul. Czeremchowa 40F
03-159 Warszawa (Białołęka)
dabrowka@orpea.pl

Oferowane usługi

Opieka całodobowa Opieka krótkoterminowa Opieka nad chorym w stanie ciężkim
Domy opieki

Oferowane usługi

Mieszkania dla seniorów Opieka całodobowa Opieka krótkoterminowa Senior z chorobą Alzheimera
Domy opieki

Ostrowia

Dom Opieki

Wólka Ostrożeńska 15a
08-404 Górzno
ostrowia2@orpea.pl

Oferowane usługi

Opieka całodobowa Opieka krótkoterminowa Opieka nad chorym w stanie ciężkim Senior z chorobą Alzheimera
Domy opieki

Ostoya

Dom Opieki

ul. Kręta 31
05-082 Stare Babice
ostoya@orpea.pl

Oferowane usługi

Opieka całodobowa Opieka krótkoterminowa
Domy opieki

Konstancja

Klinika Wentylacji Respiratorem

Bielawa, ul. Lipowa 1
05-520 Konstancin-Jeziorna
konstancja2@orpea.pl