Strona Główna / SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

Miejsce pracy: Warszawa

ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA Kliniki). Domy i kliniki są zlokalizowane na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu. Opiekujemy się seniorami, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki. Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA, obecnej w branży od 1989 r.

Do pracy w Biurze Zarządu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Jakości

miejsce pracy: Warszawa

wymiar etatu: pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i weryfikacja dokumentacji systemu zarządzania jakością
  • Monitorowanie wskaźników jakościowych
  • Weryfikacja funkcjonowania wdrożonych procedur
  • Przygotowywanie raportów i dokumentów pokontrolnych
  • Wsparcie organizacji pracy Działu Operacyjnego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy systemach zarządzania jakością w branży medycznej
  • Zaawansowana obsługa MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Język francuski jako dodatkowy atut
  • Prawo jazdy kat. B

Naszym pracowniom oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy
  • Szkolenia zewnętrzne
  • Opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet kart sportowych
  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze

Kontakt telefoniczny pod numerem +48 696 527 729

Kontakt mailowy pod adresem praca@orpea.pl

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie www.orpea.pl/rodo-praca

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz byśmy mogli się z Tobą skontaktować.