Strona Główna / PIELĘGNIARZ/PIELĘGNIARKA

PIELĘGNIARZ/PIELĘGNIARKA

Miejsce pracy: Warszawa

ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA. ). Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA.

 Do pracy w Ośrodku  “Mazowia” poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów
  • przyjmowanie i wykonywanie zleceń lekarskich
  • wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i higienicznych
  • udzielanie i organizacja pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia i nagłych zachorowaniach
  • organizacja innych działań pielęgniarskich wynikających z procesu leczenia.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe zawodowe lub średnie zawodowe
  • mile widziane doświadczenie z zakresu opieki długoterminowej
  • dodatkowym atutem będzie ukończony jeden z poniższych kursów:
    – opieka długoterminowa
    – pielęgniarstwo zachowawcze
    – opieka rodzinna
    – opieka geriatryczna
    – opieka środowiskowa
    – opieka nad przewlekle chorym i niepełnosprawnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia
  • dobry dojazd (blisko skrzyżowania 2 linii metra – stacja M Świętokrzyska)

Kontakt telefoniczny pod numerem +48 784 618 354

Kontakt mailowy pod adresem praca.mazowia@orpea.pl

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie www.orpea.pl/rodo-praca

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz byśmy mogli się z Tobą skontaktować.