Strona Główna / OPIEKUN MEDYCZNY – Rezydencja Na Dyrekcyjnej

OPIEKUN MEDYCZNY – Rezydencja Na Dyrekcyjnej

Miejsce pracy: Wrocław

ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA. ). Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA.

 W związku z rozwojem Centrum Seniora we Wrocławiu (Rezydencja Na Dyrekcyjnej) poszukujemy kandydatów na stanowisko

OPIEKUN/KA MEDYCZNY/A / OPIEKUN/KA OSOBY STARSZEJ

miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

Sprawowanie opieki nad pacjentami poprzez wsparcie w codziennych czynnościach m.in.

  • pomoc przy codziennych czynnościach higienicznych, ubieraniu się
  • karmienie / pomoc w spożywaniu posiłków i dopajanie pensjonariuszy między posiłkami,
  • pomoc w pionizacji i poruszaniu się,
  • porządkowanie sal pacjentów
  • realizowanie indywidualnych potrzeb seniorów,
  • zgłaszanie personelowi medycznemu niepokojących zmian w zachowaniu i stanie zdrowia pensjonariuszy,
  • dbanie o utrzymanie wysokich standardów odpowiedniego traktowania pensjonariuszy,

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
  • życzliwość, empatia, pogodne usposobienie,
  • wysoka kultura osobista.
  • doświadczenie w prywatnej opiece zdrowotnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia i rozwój zawodowy,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy w Centrum Wrocławia, blisko stacji PKP i Dworca Autobusowego
  • przyjazne i komfortowe warunki pracy,
  • pracę od zaraz.

Kontakt telefoniczny pod numerem +48 71 306 90 30

Kontakt mailowy pod adresem praca.nadyrekcyjnej@orpea.pl

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie https://orpea.pl/rodo-praca/

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz byśmy mogli się z Tobą skontaktować.