Strona Główna / LEKARZ DYŻURNY

LEKARZ DYŻURNY

Miejsce pracy: Górzno

ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką CLINEA). Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA.

Do Domu Opieki i Kliniki Rehabilitacyjnej Ostrowia, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Wólka Ostrożeńska

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie stanu zdrowia pacjentów poprzez wykonywanie obchodów lekarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej (obserwacje, raporty lekarskie, zlecenia podania leków, przyjęcie pacjenta) w systemie elektronicznym

Nasze oczekiwania:

  • niezbędna wiedza medyczna w zakresie chorób wewnętrznych (specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych, kardiologii mile widziana)
  • rozwinięta empatia i wyrozumiałość dla osób starszych
  • doświadczenie w pracy w placówkach stacjonarnej opieki medycznej
  • umiejętność kreowania dobrych relacji z pacjentami oraz współpracownikami
  • umiejętność szybkiego reagowania w razie nagłego zagrożenia zdrowia lub życia pacjenta
  • znajomość języka angielskiego / niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • możliwość nawiązania współpracy w wybranym wymiarze czasu pracy wg grafiku
  • przyjazne i komfortowe warunki pracy
  • miłą atmosferę w gronie doświadczonego personelu medycznego
  • w ramach współpracy kwalifikowany podpis elektroniczny niezbędny do pracy w Klinice, ale działający również poza nią.

Dlaczego warto
z nami pracować?

Udział w szkoleniach i warsztatach
Cenimy to, że chcesz się rozwijać.
Karta Fit Profit lub Fit-Sport
By przyjemniej sądzić czas poza pracą
Stabilność zatrudnienia
Rozumiemy potrzebę bezpieczeństwa i poczucia stałości zatrudnienia
Prywatna opieka medyczna*
* w zależności od formy zatrudnienia

Wspieramy rozwój naszych pracowników poprzez liczne programy

Mini szkolenia dla pracowników

Realizujemy minimum 6 półgodzinnych mini-szkoleń w danym miesiącu, które są dedykowane wszystkim grupom pracowniczym. Tematyka jest bardzo szeroka, dostosowywana odpowiednio do potrzeb uczestników. Tematyka tych spotkań jest ustalana w Rocznym harmonogramie szkoleń.

Twoja Kariera

Głównym celem Programu jest umożliwienie indywidualnego rozwoju, docenienie zaangażowania w pracy, a także przekonanie najbardziej doświadczonych pracowników do kontynuacji ścieżki kariery w ramach struktur ORPEA. Program daje możliwość ubiegania się
o dofinansowanie kursów, szkoleń, studiów w związku z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych.

Akademia Dyrektora

Głównym założeniem Programu jest przygotowanie uczestnika Akademii do pełnienia funkcji Dyrektora Domu/Kliniki. Program jest skierowany do kadry kierowniczej, menedżerów średniego i wyższego szczebla, chcących zwiększać swoją efektywność w zakresie zarządzania ludźmi
i rozwijać kompetencje w tym obszarze.

Wybieramy najlepszych

Konkurs Pracownik Roku ma na celu wyróżnienie spośród wszystkich zespołów personelu każdego Domu opieki/Kliniki rehabilitacyjnej
jednej osoby, poprzez ocenę jej zaangażowania w pracę według przyjętych w regulaminie kryteriów. Kandydatów do Konkursu
zgłaszają współpracownicy.

a skontaktujemy się z Tobą!

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą klauzulą RODO, dostępną na stronie RODO.

Naciśnięcie przycisku WYŚLIJ APLIKACJĘ traktujemy jako wyrażenie przez Ciebie zgody na udział w rekrutacji i wykorzystanie przez nas danych osobowych podanych w CV, w tym danych, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli RODO.

Aktualne oferty pracy

MŁODSZY SPECJALISTA DS. IT
Miejsce pracy: Warszawa
ZOBACZ SZCZEGÓŁY OFERTY
KIEROWCA
POMOC KUCHENNA