Strona Główna / KOORDYNATOR DS. ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI

KOORDYNATOR DS. ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI

Miejsce pracy: Warszawa

ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA Kliniki). Domy i kliniki są zlokalizowane na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu. Opiekujemy się seniorami, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki. Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA, obecnej w branży od 1989 r.

Do pracy w Biurze Zarządu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Koordynator ds. zarządzania nieruchomościami

miejsce pracy: Warszawa

wymiar etatu: pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie prowadzenia dokumentacji technicznej obiektów zgodnie z wymogami prawa (dbanie o terminowość przeglądów, zgłaszanie usterek i awarii itd.),
  • Koordynacja prac technicznych, remontowych i inwestycyjnych prowadzonych na obiekcie,
  • Wykonywanie audytów technicznych w Ośrodkach zgodnie z wymogami Grupy,
  • Współpraca i nadzór nad firmami serwisowymi obsługującymi obiekty, kontrola firm zewnętrznych – nadzór nad ich terminowością i jakością,
  • Aktualizacja wykonawców na terenie Polski dotyczących utrzymania nieruchomości,
  • Wybór nowych firm zewnętrznych potrzebnych do obsługi i konserwacji obiektów – analiza rynku, negocjacje i rekomendacja optymalnego rozwiązania,
  • Kontrola zużycia mediów i przygotowywanie raportów z Ośrodków,
  • Współpraca ze wszystkimi Ośrodkami w ramach Grupy Orpea Polska Sp.o.o. w zakresie utrzymania nieruchomości, działem operacyjnym, jakości oraz Grupą Orpea,
  • Szkolenie pracowników Ośrodków z wprowadzanego standardu dokumentacji technicznej nieruchomości w ramach Grupy Orpea,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 3-5 lat w branży zarządzania nieruchomościami
  • Zaawansowana obsługa MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Prawo jazdy kat. B

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną (do wyboru przez Kandydata)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia zewnętrzne
  • Opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze

Kontakt telefoniczny pod numerem +48 696 527 729

Kontakt mailowy pod adresem praca@orpea.pl

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie www.orpea.pl/rodo-praca

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz byśmy mogli się z Tobą skontaktować.