Strona Główna / KOORDYNATOR DS. LEKÓW

KOORDYNATOR DS. LEKÓW

Miejsce pracy: Wrocław

ORPEA Polska, wcześniej MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne w dziewięciu placówkach na terenie całej Polski. Właścicielem 100% udziałów jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu Grupa ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.

Aktualnie, do Rezydencji na Dyrekcyjnej we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad  zaopatrzeniem Domu Opieki w produkty lecznicze wg indywidualnych zaleceń lekarskich,
  • Zapewnienie kompletności zapasów lekowych pensjonariuszy pozwalających na realizację terapii,
  • Rozkładanie leków dla pensjonariuszy, tworzenie zapisów potwierdzających rozłożenie leków,
  • Określanie potrzeby zamówienia leków dla poszczególnych mieszkańców na podstawie obserwowanego zużycia,
  • Współpraca z zespołem pielęgniarskim w zakresie kontroli sposobu przechowywania i dat ważności leków,
  • Nadzór nad wyposażeniem wózka z lekami doraźnymi OTC,
  • Współpraca z zespołem lekarskim w procesie zatwierdzania / zmiany zaleceń, wypisywania recept – nadzór nad dokumentacją,
  • Współpraca z zespołem lekarskim w zakresie monitorowania niepożądanego działania leków i racjonalizacji farmakoterapii,
  • Współpraca z apteką i innymi dostawcami w zakresie zamówień i optymalizacji procesu,
  • Komunikacja z rodzinami mieszkańców w temacie stwierdzonych braków lekowych i wystawionych recept.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie,
  • Tytuł magistra lub technika farmacji,
  • Doświadczenie w branży domów opieki (ew. DPS, hospicjum) będzie atutem.

Oferujemy:

  • Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Rozwój zawodowy,
  • Szkolenia zewnętrzne,
  • Pakiet kart sportowych,
  • Opiekę zdrowotną,
  • Ubezpieczenia na życie,
  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy w Centrum Wrocławia, blisko stacji PKP i Dworca Autobusowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres: praca.nadyrekcyjenj@orpea.pl

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie www.orpea.pl/rodo-praca

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz byśmy mogli się z Tobą skontaktować.