Strona Główna / FIZJOTERAPEUTA

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Górzno

ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA. ). Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA.

Do pracy w Ośrodku OSTROWIA, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wólka Ostrożeńska

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie terapii indywidualnej z pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz z osobami starszymi
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę na stanowisku

 Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w neurologii będzie dodatkowym atutem
  • mile widziany kurs PNF podstawowy
  • wysoka kultura osobista
  • sumienność, zaangażowanie oraz kreatywność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku opieki długoterminowej i rehabilitacji
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 8 h
  • pracę w miłej atmosferze
  • pracę od zaraz

Kontakt mailowy pod adresem praca.ostrowia@orpea.pl

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie www.orpea.pl/rodo-praca

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz byśmy mogli się z Tobą skontaktować.