Strona Główna / ASYSTENT DZIAŁU DEVELOPMENT

ASYSTENT DZIAŁU DEVELOPMENT

Miejsce pracy: Warszawa

ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA Kliniki). Domy i kliniki są zlokalizowane na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu. Opiekujemy się seniorami, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki. Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA, obecnej w branży od 1989 r.

Do pracy w Biurze Zarządu poszukujemy pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • prace administracyjne (kopiowanie, kserowanie, prowadzenie rejestrów, itp.)
  • uczestniczenie w spotkaniach z Partnerami Biznesowymi, przygotowywania notatek ze spotkań
  • odpowiedzialność za archiwizację korespondencji oraz pism projektów
  • organizowanie i przygotowanie drobnych zleceń na rzecz projektów
  • kontakty z urzędami , stronami postępowań administracyjnych

Nasze oczekiwania:

  • najchętniej student ostatnich lat lub absolwent
  • doświadczenie pracy w biurach projektów lub u developera
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Naszym pracownikom oferujemy:

  • pracę przy interesujących projektach inwestycyjnych
  • możliwość rozwoju w zakresie zarządzania projektami
  • możliwość prowadzenia wybranych części zadania inwestycyjnego samodzielnie, w dalszej perspektywie możliwość objęcia stanowiska Koordynatora Projektów

Kontakt telefoniczny pod numerem +48 696 527 729

Kontakt mailowy pod adresem praca@orpea.pl

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie www.orpea.pl/rodo-praca

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz byśmy mogli się z Tobą skontaktować.