Strona Główna / Ostrowia

Ostrowia

Zapraszamy na BEZPŁATNY WARSZTAT dla rodzin opiekujących się osobą starszą w domu: 30 marca (sobota) g. 10-15. ZAPISY telefoniczne: 22 888 59 02

Skontaktuj się z nami

Ostrowia

Dom Opieki

Wólka Ostrożeńska 15a
08-404 Górzno

+48 22 888 59 02

Opieka szyta na miarę

OSTROWIA to unikatowy w skali województwa mazowieckiego dom opieki dla seniora. Zapewnia pomoc zarówno osobom starszym przewlekle chorym (również w stanie apalicznym i chorobą Alzheimera), którzy wymagają profesjonalnej opieki i rehabilitacji, jak i seniorom w lepszej kondycji psychofizycznej. W ramach pobytów długoterminowych podopieczni mogą również skorzystać z usług rehabilitacyjnych.

Profesjonalny zespół

Działamy od 2008 roku. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić mieszkańcom poczucie komfortu, w oparciu o wzajemny szacunek i zaufanie. Personel, wyspecjalizowany i z dużym doświadczeniem w pracy z osobami z chorobą Alzheimera oraz innymi chorobami otępiennymi, dba by podopieczni czuli się bezpiecznie. Każdego dnia zespół specjalistów pracuje nad utrzymaniem ich sprawności intelektualnej oraz powstrzymaniem zanikania nabytych umiejętności.

Komfort i bezpieczeństwo

Podopieczni Domu Opieki OSTROWIA mogą cieszyć się malowniczym położeniem obiektu, ciszą oraz spokojem – elementami niezbędnymi w procesie powrotu do zdrowia. Przestronne, doskonale wyposażone pokoje są w pełni przystosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

Wirtualny spacer

Kontakt

Dom Opieki OSTROWIA
Wólka Ostrożeńska 15a
08-404 Górzno
Skontaktuj się z nami:
telefon: +48 22 888 59 02
email: ostrowia2@orpea.pl

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz. Skontaktuje się z Tobą Zespół Obsługi Klienta.