Strona Główna / aktualnosci / Nasza pomoc dla Ukrainy

Nasza pomoc dla Ukrainy

W obliczu napaści na Ukrainę, chcemy wyrazić solidarność z narodem ukraińskim. Jesteśmy dotknięci tragiczną sytuacją i zatroskani o losy naszego wschodniego sąsiada. Wielu pracowników naszych Ośrodków włącza się w zorganizowane akcje udzielania pomocy rzeczowej, materialnej, przyjmując pod swój dach kobiety i dzieci lub organizując zbiórki potrzebnych w tym momencie produktów czy leków.

Jako ORPEA Polska Sp. z o.o. chcemy wesprzeć obywateli Ukrainy oferując:

  • miejsca pracy
  • bezpłatny pobyt opiekuńczo-leczniczy dla osób starszych wymagających całodobowej opieki w ośrodku stacjonarnym

Do naszych Domów opieki / Klinik rehabilitacyjnych zatrudnimy osoby z komunikatywną znajomością języka polskiego na stanowiskach: opiekun, personel sprzątający, pracownik kuchni. Po podpisaniu umowy o pracę bądź umowy zlecenia, oferujemy pomoc na początku pobytu w postaci gotówkowego, bezzwrotnego wsparcia na adaptację w nowym miejscu. Prosimy wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy, które już przyjechały, albo czekają na wjazd do Polski, o kontakt mailowy bezpośrednio z danym Ośrodkiem:

  1. Rezydencja Antonina, Piaseczno: piaseczno@orpea.pl
  2. Rezydencja Dąbrówka, Warszawa: dabrowka@orpea.pl
  3. Klinika rehabilitacyjna Mazowia, Warszawa: mazowia@orpea.pl
  4. Klinika rehabilitacyjna Międzylesie, Warszawa: praca.miedzylesie@orpea.pl
  5. Dom opieki Ostoya, Stare Babice k. Warszawy: ostoya@orpea.pl
  6. Ośrodek Wentylacji Respiratorem Konstancja, Konstancin-Jeziorna
    Warszawy: praca.konstancja2@orpea.pl
  7. Rezydencja Marianna, Majdan k. Warszawy: marianna@orpea.pl
  8. Klinika rehabilitacyjna i Dom opieki Ostrowia, Wólka Ostrożeńska k. Garwolina: ostrowia@orpea.pl
  9. Rezydencja Honorata, Chorzów (woj. śląskie): honorata@orpea.pl
  10. Rezydencja Na Dyrekcyjnej, Wrocław: nadyrekcyjnej@orpea.pl

W przypadku konieczności zapewnienia opieki całodobowej dla obywateli Ukrainy w starszym wieku prosimy o kontakt z Dyrektor operacyjną naszej firmy Agnieszką Relidzyńską pod adresem: a.relidzynska@orpea.pl

Galeria